• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплект водозахисного спецодягу

Оголошено тендер

143 136.00 UAH
Номер: 8f87f1da2c9c43d389294cc84eb283c3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-011964-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 143 136.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплект водозахисного спецодягу
Примітки: Комплект водозахисного спецодягу
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одяг
Дата опублікування: 01.09.2026 16:01
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума143 136.00 UAH