• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

111 645.06 UAH
Номер: c9f35b308bf44466a1f341e6b1897db1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-011796-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНФОСІТІ» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНФОСІТІ» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 111 645.06 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Примітки: Закупівля електричної енергії здійснюється відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами та доповненнями), придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку укладення договору про закупівлю з постачальником "останньої надії" або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 01.09.2026 15:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума20 593.62 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8410 - Фінансова підтримка медіа (засобів масової інформації)
Адміністративно-територіальна класифікаціяХарків
Сума91 051.44 UAH