-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
М'ясо ( додаткова потреба п.15 Особливостей)
Оголошено тендер
115 920.00
UAH
Номер:
f60c11cd2da94ee5ba7cc4d86827e177
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-010154-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Білоцерківський академічний ліцей "Колегіум"Білоцерківської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
36055617
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, Біла Церква, бульвар Олександрійський,149
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Білоцерківський академічний ліцей "Колегіум"Білоцерківської міської ради Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
36055617
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, Біла Церква, бульвар Олександрійський,149
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
115 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
М'ясо ( додаткова потреба п.15 Особливостей)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
01.09.2026 15:09
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Під час аналізу організації харчування учнів на початку нового 2026/2027 навчального року було встановлено фактичне збільшення чисельності дітей, які забезпечуються гарячим харчуванням у закладі освіти (в тому числі дітей пільгових категорій та внутрішньо переміщених осіб), порівняно з плановими показниками, що прогнозувалися на початку фінансовогороку. Дана обставина є об'єктивно непередбачуваною та обумовлює виникнення додаткової потреби у закупівлі продуктів харчування. Оскільки на момент здійснення первинного планування закупівель на 2026 рік точна кількість учнів, що приступлять до навчання та харчування з 1 вересня 2026 року, не могла бути чітко розрахована,(згідно Постанови Кабінету міністрів № 869 від 01.07.2026р. з 01.09.2026р. безоплатним харчуванням забезпечуються всі учні закладу) виникнення цієї потреби розцінюється як новий предмет закупівлі згідно з роз'ясненнями Міністерства економіки України. Це виключає факт штучного дроблення предмета закупівлі з метою уникнення відкритих торгів. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами та доповненнями), вартість зазначеної додаткової потреби становить 115920,00 грн (Сто п'ятнадцять тисяч дев'ятсот двадцять гривень 00 копійок), що не перевищує встановлений вартісний поріг у 200 тисяч гривень для товарів за загальними правилами, проте з урахуванням об'єктивних обставин невідкладності забезпечення безперебійного харчування дітей з 01.09.2026 року, укладання прямого договору здійснюється відповідно до пункту 15 Особливостей (якщо сума додаткової закупівлі за кодом ДК є меншою за поріг для відкритих торгів, закупівля здійснюється шляхом укладання прямого договору без використання електронної системи або через маркет). З огляду на зазначене, керуючись вимогами Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, Уповноважена особа Веремієко Л.І. ВИРІШИЛА: • Визнати додаткову потребу в заку
-
Дата публікації:
01.09.2026 15:51
-
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами та доповненнями), вартість зазначеної додаткової потреби становить 115920,00 грн (Сто п'ятнадцять тисяч дев'ятсот двадцять гривень 00 копійок), що не перевищує встановлений вартісний поріг у 200 тисяч гривень для товарів за загальними правилами, проте з урахуванням об'єктивних обставин невідкладності забезпечення безперебійного харчування дітей з 01.09.2026 року, укладання прямого договору здійснюється відповідно до підпунктів 10,11 Особливостей (якщо сума додаткової закупівлі за кодом ДК 051:2015:15110000-2 М'ясо є меншою за поріг для відкритих торгів, закупівля здійснюється шляхом укладання прямого договору без використання електронної системи або через маркет). З огляду на зазначене, керуючись вимогами Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, Уповноважена особа Веремієко Л.І. ВИРІШИЛА: • Визнати додаткову потребу в закупівлі продуктів харчування на суму 115920,00 грн новим предметом закупівлі, виникнення якого зумовлене непередбачуваним збільшенням кількості учнів з 01.09.2026 року. • Внести зміни до Річного плану закупівель на 2026 рік, додавши закупівлю за ДК 021:2015: 15110000-2 М'ясо на очікувану вартість 118 272,00 грн із визначенням виду закупівлі — прямий договір (без використання електронної системи). • Оприлюднити в електронній системі закупівель Prozorro звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, разом із цим обґрунтуванням протягом встановленого законодавством строку. • Укласти прямий договір на поставку продуктів харчування від 01.09.2026 року із визначеним постачальником замовника. Уповноважена особа _____________ Людмила ВЕРЕМІЄНКО (підпис)
-
Дата публікації:
01.09.2026 15:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
М'якоть без кістки свинна,охолоджена
Кількість
360 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Філе куряче ,охолоджене
Кількість
180 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБіла Церква
Сума115 920.00 UAH