-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09320000-8 "Пара, гаряча вода та пов'язана продукція" (централізоване постачання теплової енергії)
Оголошено тендер
198 598.27
UAH
Номер:
0f0c8b2c29294e458a495e5aa1fdeecd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-008330-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КП «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» Славутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38358026
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, місто Славута, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 29 "г"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» Славутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38358026
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, місто Славута, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 29 "г"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
198 598.27 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 - 09320000-8 "Пара, гаряча вода та пов'язана продукція" (централізоване постачання теплової енергії)
Примітки:
Місцезнаходження: 30000, Україна, Хмельницька область, м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, 29 "г".
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.09.2026 14:18
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
13. Місцезнаходження (для юридичної особи) або місце проживання (для фізичної особи) суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю: 30000, Хмельницька область, м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, буд.29в, оф.1 14. Ціна договору: 198 598,27 грн. (сто дев'яносто вісім тисяч п'ятсот дев'яносто вісім гривень 27 копійок) з ПДВ. 15. Підстава для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей — підпункт 5 пункту 13 Особливостей, а саме: «роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб'єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником ». З урахуванням викладеного уповноваженою особою було прийнято рішення згідно з положеннями підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснити закупівлю послуг з централізованого постачання теплової енергії шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару. У зв'язку з вищевикладеним, враховуючи відсутність конкуренції з технічних причин, що підтверджується відомостями Зведеного переліку природних монополій станом на 31.07.2026 р., згідно якого ТОВ "Захід Центр Енерго" за номером 103 займає монопольне (домінуюче) становище з надання послуг транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами - було прийнято рішення здійснити закупівлю послуг з централізованого постачання теплової енергії шляхом укладення договору про закупівлю, укладеного без використання електронної системи закупівель.Додатки: 1. Зведений перелік природних монополій від 31.07.2026 р. Уповноважена особа Оксана МАКСИМОВИЧ
-
Дата публікації:
01.09.2026 14:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяСлавута
Сума198 598.27 UAH