• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Муфти для ізольованих кабелів

Оголошено тендер

66 528.00 UAH
Номер: aab6fd36dd2544af807be2cff61b08aa
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-009996-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 66 528.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Муфти для ізольованих кабелів
Примітки: ТМЦ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31340000-1 Приладдя до ізольованих кабелів
Дата опублікування: 01.09.2026 15:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума66 528.00 UAH