-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профлист, труба
Оголошено тендер
645 000.00
UAH
Номер:
aad3ed7a5a344973809077a05329ac15
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-009995-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682313
-
Адреса:
64602, Україна, Харківська область, Лозова, вул. Козацька, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БУДІВНИЦТВА ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682313
-
Адреса:
64602, Україна, Харківська область, Лозова, вул. Козацька, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
645 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Профлист, труба
Примітки:
Зміни до річного плану
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.09.2026 15:05
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
https://lozovagromada.gov.ua/news/ogoloshennya-stosovno-pridbannya-upravlinnyam-zhitlovo-komunalnogo-gospodarstva-ta-budivnitstva-miskoi-radi-budivelnih-materialiv-dlya-kp-eko-san-miskoi-radi-2026-08-19
-
Дата публікації:
01.09.2026 15:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7370 - Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛозова
Сума645 000.00 UAH