-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Первинний робочий інструмент.Знаряддя
Оголошено тендер
98 533.54
UAH
Номер:
f13e930c752849d2a36a4375c6a7393b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-009713-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж будівництва і комунального господарства»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03069699
-
Адреса:
03164, Україна, м. Київ, вулиця Клавдіївська, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж будівництва і комунального господарства»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03069699
-
Адреса:
03164, Україна, м. Київ, вулиця Клавдіївська, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
98 533.54 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Первинний робочий інструмент.Знаряддя
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 Знаряддя
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.09.2026 14:56
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля первинного інструменту та знарядь необхідна для забеспечення належного виконання працівниками установисвоїх посадових та виробничих обов'язків,проведення поточних ремонтних робіт,а також для підтримання обладнання та майна у належному технічному стані.Для придбання зазначеного товару було проведено процедуру відкритих торгів.Відкриті торги не відбулися у зв'язку з відсутністю учасників.У зв'язку з нагальною потребою установи у придбані первинного робочого інструменту та знарядь,прийнято рішення здійснити закупівлю шляхом укладення договору без використання електронної системи закупівель відповідно до чинного законодавства у сфері публічних закупівель
-
Дата публікації:
01.09.2026 15:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума98 533.00 UAH