• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дистилятор згідно ДК 021:2015 код 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації

Оголошено тендер

54 900.00 UAH
Номер: abd5c1378c0445c2ac44228b1b140caa
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-008661-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
Замовник: КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
Очікувана вартість: 54 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дистилятор згідно ДК 021:2015 код 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Примітки: Назва номенклатурних позицій предмета закупівлі: дистилятор відповідний код 42912330-4 Апарати для очищення води.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Дата опублікування: 01.09.2026 14:27
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума54 900.00 UAH