• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Носії інформації (карта пам’яті, оптичний диск, USB flash накопичувач) (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Оголошено тендер

12 308 700.00 UAH
Номер: 8a38f8f0a0474bf8b46cd6250605d91d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-008349-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ
Замовник: НАЦІОНАЛЬНЕ АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 12 308 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Носії інформації (карта пам’яті, оптичний диск, USB flash накопичувач) (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 01.09.2026 14:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6321010 - Забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро України
Сума12 308 700.00 UAH