-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
QLED телевізор
Оголошено тендер
199 800.00
UAH
Номер:
e011c71b9399487489f52e894cf92139
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-007799-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
×
-
Код ЄДРПОУ:
08410370
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, м.Львів, вул. Героїв Майдану, 32
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного
×
-
Код ЄДРПОУ:
08410370
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, м.Львів, вул. Героїв Майдану, 32
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
199 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
QLED телевізор
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
01.09.2026 14:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума199 800.00 UAH