• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220105 Межа Дніпропетровської області - Мала Шестерня - Високопілля, на ділянці км 0+000 – км 5+300, км 11+000 – км 13+400, Херсонська область

Оголошено тендер

26 624 616.00 UAH
Номер: b7cd52360bc84d89bf59c9b32950c001
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-007241-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа "Місцеві дороги Херсонщини"
Замовник: Державна установа "Місцеві дороги Херсонщини"
Очікувана вартість: 26 624 616.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220105 Межа Дніпропетровської області - Мала Шестерня - Високопілля, на ділянці км 0+000 – км 5+300, км 11+000 – км 13+400, Херсонська область
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 01.09.2026 13:39

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220105 Межа Дніпропетровської області - Мала Шестерня - Високопілля, на ділянці км 0+000 – км 5+300, км 11+000 – км 13+400, Херсонська область
Код ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:7911720 - Виконання робіт із поточного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення
Сума26 624 616.00 UAH