• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги композитора, музичного керiвника та профiльного консультанта з кримськотатарської музичної культури, створення оригiнального музичного оформлення вистави у межах культурно-мистецького проєкту "За Перекопом є земля"

Оголошено тендер

150 000.00 UAH
Номер: dd5204cc969549b4b30bf69cc5e925ba
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-007176-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Державне некомерційне товариство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки"
Замовник: Державне некомерційне товариство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки"
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги композитора, музичного керiвника та профiльного консультанта з кримськотатарської музичної культури, створення оригiнального музичного оформлення вистави у межах культурно-мистецького проєкту "За Перекопом є земля"
Примітки: Відповідно до абзацу 2 підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022 року, ДНТ «Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки» прийнято рішення здійснити закупівлю послуги відповідно до предмета закупівлі 92310000-7 - Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів (Послуги композитора, музичного керiвника та профiльного консультанта з кримськотатарської музичної культури, створення оригiнального музичного оформлення вистави у межах культурно-мистецького проєкту "За Перекопом є земля") у ФОП Бекірова Уceіна Рiзайовича (РНОКПП 3000315191), шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару, оскільки, предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів
Дата опублікування: 01.09.2026 13:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума75 000.00 UAH
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума75 000.00 UAH