-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 4
Оголошено тендер
958 386.00
UAH
Номер:
bda64123d9c648b0bfab3b2be7e24a8a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-006782-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Інститут історії України Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416981
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Михайла Грушевського, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Інститут історії України Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416981
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Михайла Грушевського, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
958 386.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аварійний поточний ремонт покрівлі будівлі за адресою: 01001, м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 4
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.09.2026 13:19
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Керуючись підпунктом 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами), наявні правові підстави для здійснення закупівлі шляхом укладення прямих договорів без застосування відкритих торгів.
-
Дата публікації:
01.09.2026 13:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6541030 - Наукова і науково-технічна діяльність наукових установ Національної академії наук України
Сума958 386.00 UAH