• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин А-95 (налив)

Оголошено тендер

5 467 150.66 UAH
Номер: 32a790f23f1340f99456fec987f5ee67
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-006378-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Очікувана вартість: 5 467 150.66 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95 (налив)
Примітки: для ЗмТЕС, ТпТЕС
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 01.09.2026 12:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 467 150.66 UAH