-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації харчування Послуги з організації харчування учнів Коломийської філії №3 Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка (аутсорсинг))
Оголошено тендер
975 590.00
UAH
Номер:
45faff5143414ffc8797a738d2ea6f63
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-005427-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОЛОМИЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4 ІМЕНІ СЕРГІЯ ЛИСЕНКА КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20561019
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, м. Коломия, вул. М.Заньковецької, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОЛОМИЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4 ІМЕНІ СЕРГІЯ ЛИСЕНКА КОЛОМИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20561019
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, м. Коломия, вул. М.Заньковецької, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
975 590.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування Послуги з організації харчування учнів Коломийської філії №3 Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка (аутсорсинг))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
01.09.2026 12:13
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Замовником була оголошена процедура відкритих торгів (ідентифікатор закупівлі — № UA-2026-08-20-013869-a) на закупівлю: Послуги з організації харчування, код ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (далі — Закупівля) за двома лотами. Очікувана вартість ЛОТУ №1 «Послуги з організації харчування (Послуги з організації харчування учнів Коломийської філії №3 Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка (аутсорсинг))» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»» становила 975 590 грн без ПДВ. Закупівля була автоматично відмінена внаслідок неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах. Враховуючи наведене, наявні підстави для укладення прямого договору відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей. У зв’язку з наявністю необхідності у Закупівлі, керуючись Статутом та на підставі пп. 6 пункту 13 Особливостей з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом України «Про публічні закупівлі» Замовник прийняв рішення провести закупівлю Послуги з організації харчування, код ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника по ЛОТУ №1 «Послуги з організації харчування (Послуги з організації харчування учнів Коломийської філії №3 Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка (аутсорсинг))» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»» на суму 975 590,00 грн без ПДВ без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівліта укласти договір про закупівлю на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей.
-
Дата публікації:
01.09.2026 15:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
одноразове харчування учнів, які здобувають початкову освіту в Коломийській філії №3 Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка
Кількість
2926 штука
Період постачання
(не задано)
одноразове харчування учнів, які здобувають базову та профільну середню освіту в Коломийській філії №3 Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка
Кількість
10472 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис1702 Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоломия
Сума774 620.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис1021 Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоломия
Сума200 970.00 UAH