-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуга з постачання теплової енергії
Оголошено тендер
91 992.40
UAH
Номер:
723ec17864b643fabd37c2209d66e573
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-009333-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44402580
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, майдан Незалежності,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44402580
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, майдан Незалежності,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
91 992.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з постачання теплової енергії
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
КЕКВ:
2271 Оплата теплопостачання
Дата опублікування:
28.08.2026 14:32
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відсутність конкуренції з технічних причин яка повинна бути документально підтверджена замовником, а саме Комунальне підприємство "ВАРАШТЕПЛОВОДОКАНАЛ" Вараської міської ради займає монопольне становище на ринку послуг на території Рівненської області, договір на закупівлю даних послуг може бути укладений лише з вищезазначеним суб'єктом, за відсутності конкуренції з технічних причин. Документальним підтвердженням відсутності конкуренції з технічних причин є наявність даного суб'єкта у Зведеному переліку суб'єктів природних монополій, який знаходиться у відкритому доступі на сайті АМКУ: https://amcu.gov.ua/napryami/konkurenciya/arhiv-zvedenogo-pereliku-prirodnih-monopolij/zvedenyi-perelik-pryrodnykh-monopolii-2026#:~:text=%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D1%85%20%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%B9%202026-,%D0%97%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B9%20%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BB%D1%96%D0%BA%20%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D1%85%20%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%B9%202026,-%D0%9E%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%2017%20%D0%BB%D0%B8%D0%BF%D0%BD%D1%8F (https://amcu.gov.ua/static-objects/amcu/sites/1/uploaded-files/lipen-2026.pdf).
-
Дата публікації:
01.09.2026 12:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуга з постачання теплової енергії протягом 2026 року (вересень-грудень)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяВараш
Сума91 992.40 UAH