-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
електрична енергія
Оголошено тендер
21 120.83
UAH
Номер:
5ab5c66c17ae46c299a536638c240362
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-005153-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЫЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221892
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, вул. Алчевських, б.43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЫЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221892
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, вул. Алчевських, б.43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
21 120.83 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
01.09.2026 12:01
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
3 огляду на вищезазначене та з ypaxуванням положень Особливостей, у Замовника наявні підстави для здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно цього підпункту 5 пункту 13 Особливостей, у зв’язку з підписанням договору з постачальником універсальної послуги. Отже, Замовник укладає договір про закупівлю без застосування відкритих торгів на постачання електричної енергії з постачальником універсальної послуги ДК 021:2015 09310000-5-електрична енергія на суму 21120,83грн. (Двадцять одна тисяча сто двадцять грн. 83 коп.) з ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ TOBAPИCTBOM «ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ»
-
Дата публікації:
01.09.2026 12:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяХарків
Сума21 120.83 UAH