-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
68 688.00
UAH
Номер:
7c4c746af75644998548cd52fca1216a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-003690-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38127319
-
Адреса:
28000, Україна, Кіровоградська область, місто Олександрія, вулиця Героїв-рятувальників, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
2 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38127319
-
Адреса:
28000, Україна, Кіровоградська область, місто Олександрія, вулиця Героїв-рятувальників, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
68 688.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
01.09.2026 11:16
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
З метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану Замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за абзацом 6 підпунктом п.п. 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: укладення договору про закупівлю з постачальником “останньої надії” або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газ і укладення договору.
-
Дата публікації:
01.09.2026 11:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
15900 кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума68 688.00 UAH