• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Механічні запасні частини в асортименті

Оголошено тендер

29 640.00 UAH
Номер: 8b95b8974ef74851b155d60c90abb2c1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-004348-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 29 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Механічні запасні частини в асортименті
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Прокопенко Ю.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Дата опублікування: 01.09.2026 11:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума29 640.00 UAH