-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів Великогорожаннівського ЗЗСО І – ІІІ ст.
Оголошено тендер
301 657.45
UAH
Номер:
5bd279a05f684a8bb486c07ae67c16e6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-001868-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44006059
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, Стрийський р-н, м. Миколаїв, вул. Володимира Великого, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44006059
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, Стрийський р-н, м. Миколаїв, вул. Володимира Великого, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
301 657.45 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів Великогорожаннівського ЗЗСО І – ІІІ ст.
Примітки:
Закупівля здійснюється на підставі пп.6 п.13 Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 р.: відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. Відмінена закупівля: UA-2026-08-19-004505-a
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
01.09.2026 10:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації шкільного харчування учнів 5-11 класів Великогорожаннівського ЗЗСО І – ІІІ ст.
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаїв
Сума88 597.45 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаїв
Сума213 060.00 UAH