• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування бензопил та кущорізів, Чернігівська область

Оголошено тендер

2 971 800.00 UAH
Номер: 0ceef70a0a2345c8a2fc23526d6b8ea0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-001642-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 2 971 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту і технічного обслуговування бензопил та кущорізів, Чернігівська область
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування: 01.09.2026 09:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 971 800.00 UAH