-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Елементи електричних схем (ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем)
Оголошено тендер
33 368.16
UAH
Номер:
5b042cf6d91541de8f9df6dcaaa40a93
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-001376-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362755
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Зубенка Владислава будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362755
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Зубенка Владислава будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
33 368.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Елементи електричних схем (ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схем
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.09.2026 09:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума33 368.16 UAH