• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування вогнегасників Івано- Франківського РУМ АЗС АТ «Укрнафта»

Оголошено тендер

719 565.00 UAH
Номер: 8d21821dcc134cb0b3fc1a6b4238660f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-001085-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 719 565.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування вогнегасників Івано- Франківського РУМ АЗС АТ «Укрнафта»
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Рогатюк Ю.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування: 01.09.2026 09:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписCума з ПДВ
Сума719 565.00 UAH