• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бетон

Оголошено тендер

464 502.00 UAH
Номер: 77e9a020beda4c58bd55ef51881b7acc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-000705-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 464 502.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бетон
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. (у.о. Дроботенко К.А.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 01.09.2026 09:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума464 502.00 UAH