-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з поводження з медичними відходами (18.01.08* цитотоксичні та цитостатичні лікарські препарати) згідно коду ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 90520000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (ДК 021:2015 – 90524000-6 Послуги у сфері поводження з медичними відходами)
Оголошено тендер
2 100.00
UAH
Номер:
19e1bf7f18904c308fff5b1951af6137
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-000842-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986380
-
Адреса:
50048, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул Дніпровське шосе, буд 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986380
-
Контактна особа:
Артамонова Оксана Іванівна +380679411984 onko2020@ukr.net
-
Адреса:
50048, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул Дніпровське шосе, буд 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поводження з медичними відходами (18.01.08* цитотоксичні та цитостатичні лікарські препарати) згідно коду ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 90520000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (ДК 021:2015 – 90524000-6 Послуги у сфері поводження з медичними відходами)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 09:18
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Підпункт 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
-
Дата публікації:
31.08.2026 09:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
послуги з поводження з медичними відходами категорії 18 01 08* «цитотоксичні та цитостатичні лікарські засоби»
Кількість
35 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписЗакупівля здійснюється за кошти отримані Замовником на підставі договору укладеного з Національною службою здоров’я України
Сума2 100.00 UAH