-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки Г (Г2) 13-100; Брикет паливний вугільний.
Оголошено тендер
1 933 250.00
UAH
Номер:
cb566a35b02b4904b2e6603e3671f008
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-000017-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Горожанський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190596
-
Адреса:
56135, Україна, Миколаївська область, село Старогорожене, вулиця Радянської Армії будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Горожанський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190596
-
Адреса:
56135, Україна, Миколаївська область, село Старогорожене, вулиця Радянської Армії будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 933 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам'яне марки Г (Г2) 13-100; Брикет паливний вугільний.
Примітки:
Строк поставки товару до 01.10.2026р.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
01.09.2026 01:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вугілля камяне марки Г(Г2)13-100
Кількість
88.5 тонна
Період постачання
до 01.10.2026
Брикет паливний вугільний
Кількість
50 тонна
Період постачання
до 01.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтарогорожене
Сума1 933 250.00 UAH