-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Братковецького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Оголошено тендер
15 365.00
UAH
Номер:
f00138b5a0d4491096e603935fb2cb67
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-016223-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
БРАТКОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20563060
-
Адреса:
77462, Україна, Івано-Франківська область, с. Братківці, вул. Шевченка Т.Г., буд. 89 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
БРАТКОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20563060
-
Адреса:
77462, Україна, Івано-Франківська область, с. Братківці, вул. Шевченка Т.Г., буд. 89 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
15 365.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Братковецького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуги відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 23:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБратківці
Сума15 365.00 UAH