-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт контейнерного майданчика на розі вул. Надрічна та вул. Ігоря Небося в м. Луцьк, Волинської області
Оголошено тендер
288 000.00
UAH
Номер:
116dea867354437ea521e57b382f17a6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-016007-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34572192
-
Адреса:
Україна, Волинська область, Луцьк
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34572192
-
Адреса:
Україна, Волинська область, Луцьк
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
288 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт контейнерного майданчика на розі вул. Надрічна та вул. Ігоря Небося в м. Луцьк, Волинської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 22:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛуцька
Сума288 000.00 UAH