• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Причіп

Оголошено тендер

420 000.00 UAH
Номер: 78785ace551842a7a4632778e3caf339
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015979-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП ЖКС "Хмельницький"
Замовник: КП ЖКС "Хмельницький"
Очікувана вартість: 420 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Причіп
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери
Дата опублікування: 31.08.2026 22:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискредитні кошти
Сума420 000.00 UAH