• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів способом аутсорсингу

Оголошено тендер

2 924 100.00 UAH
Номер: 376e1fd870f14dc2b0cc8ecbc1914e9f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014586-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛІЦЕЙ № 12 ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ЛІЦЕЙ № 12 ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 924 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів способом аутсорсингу
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 31.08.2026 17:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету Івано-Франківської територіальної громади.( Витрати на оплату супутніх складових вартості послуг надавача послуг харчування).
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума889 200.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписCубвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти - вартість продуктів харчування.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума2 034 900.00 UAH