-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні
Оголошено тендер
272 817.34
UAH
Номер:
a3a8d8a365204a858f694598c9b93727
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015765-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25375178
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Шосейна, буд. 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25375178
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Шосейна, буд. 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
272 817.34 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лікарські засоби різні
Примітки:
реактиви для аналізатора глюкози
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
Дата опублікування:
31.08.2026 21:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Чіп сенсор тип II для Глюкози (BIOSEN С_line та S_line) або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
53305 Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, йон-селективні електроди
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Мультистандарт 12 ммоль/л (mmol/l), готовий до використання, 100 х 2 мл (ml) в мікропробірках червоний або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), калібратор
Кількість
4 набір
Період постачання
(не задано)
Глюкоза / Лактат реагенти системи, каністра 5000 мл (ml) або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
53307 Глюкоза IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Глюкоза / лактат гемолізуючий розчин, 20 мкл (µL) безперервні пласмасові капіляри (Sodium [Na+] гепаринові), 1000 x 1 мл (ml) в мікропробірках без кольору, 10 x 100 капілярів або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
53307 Глюкоза IVD (діагностика in vitro), реагент
Кількість
10 набір
Період постачання
(не задано)
ReadyCon нормальна Тестовий розчин для глюкози та лактату, готові до використання, 25 х 1 мл (ml) в мікропробірках 2.0 мл (ml) жовтий або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
30213 Множинні ферменти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
4 набір
Період постачання
(не задано)
ReadyCon патологічна Тестовий розчин для глюкози та лактату, готові до використання, 25 х 1 мл (ml) в мікропробірках 2.0 мл (ml) коричневий або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
30213 Множинні ферменти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
4 набір
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума272 817.34 UAH