• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Сонячна панель (код ДК 021:2015 - 09330000-1 - Сонячна енергія)

Оголошено тендер

185 896.84 UAH
Номер: 3cb1a43a1aab453e99c82abe936e1751
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015767-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: МАШІВСЬКЕ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО
Замовник: МАШІВСЬКЕ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО
Очікувана вартість: 185 896.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сонячна панель (код ДК 021:2015 - 09330000-1 - Сонячна енергія)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергія
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.08.2026 21:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяМашівська
Сума185 896.84 UAH