-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів природничої освітньої галузі та STEM лабораторії НУШ для створення сучасного освітнього простору (4 Лоти) (Лот 1 - Комплект засобів навчання та обладнання для кабінету біології, Лот 2 - Комплект засобів навчання та обладнання для кабінету фізики, Лот 3 - Комплект засобів навчання та обладнання для кабінету хімії, Лот 4 - Комплект засобів навчання та обладнання для кабінету та лабораторії STEM)
Оголошено тендер
8 366 467.00
UAH
Номер:
c4e05d1a0f1c4eea82700b2ec6d7c7c5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015761-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГАДЯЦЬКИЙ ПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590636
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГАДЯЦЬКИЙ ПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590636
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
8 366 467.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплекти засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів природничої освітньої галузі та STEM лабораторії НУШ для створення сучасного освітнього простору (4 Лоти) (Лот 1 - Комплект засобів навчання та обладнання для кабінету біології, Лот 2 - Комплект засобів навчання та обладнання для кабінету фізики, Лот 3 - Комплект засобів навчання та обладнання для кабінету хімії, Лот 4 - Комплект засобів навчання та обладнання для кабінету та лабораторії STEM)
Примітки:
дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №1178. Закупівля здійснюється відповідно до Рамкової угоди щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованої Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX, що співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility. Цей крок співфінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 21:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяГадяч
Сума2 432 760.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяГадяч
Сума1 624 837.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяГадяч
Сума2 961 850.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяГадяч
Сума340 553.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяГадяч
Сума1 006 467.00 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
170426-DE915E5F
Назва проєкту:
Створення освітнього простору у межах реформи " Нова українська школа" - Гадяцький профільний ліцей імені Т. Г. Шевченка Полтавської обласної ради
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-170426-DE915E5F