• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з благоустрою населених пунктів: заміна технічних засобів регулювання дорожнім рухом (дорожні знаки), а також їх установлення в м. Шостка Сумської області

Оголошено тендер

830 786.00 UAH
Номер: 79c4997644924632b572c7a30fbde4b8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015693-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 830 786.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з благоустрою населених пунктів: заміна технічних засобів регулювання дорожнім рухом (дорожні знаки), а також їх установлення в м. Шостка Сумської області
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 21:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяШосткинська
Сума830 786.00 UAH