-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стіл учнівський двомісний 1200 на плоскоовальній трубі, 3-6, 4-6, 4-7 ЛДСП; Стілець "Сільвія" або еквівалент; Місце для підготовки дослідів для демонстраційного стола Combi МДФ+HPL; Стіл демонстраційний з МИЙКОЮ Pro МДФ+HPL; Стіл приставний (стіл-помічник) Classic ЛДСП; Модель:Дошка 1П "Стандарт" Навчальна дошка магнітна для крейди 2000х1000 мм АР7198; Стілець шкільний на лижах для 6 ростової групи на круглій трубі HPL АР00424; Стіл учнівський двомісний з полицею УС 21 № 6 ЛДСП АР7198, Стіл письмовий (учителя)
Оголошено тендер
208 200.00
UAH
Номер:
4f8ed3740d3e400b802f6e0f20d57ca7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015572-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44080090
-
Адреса:
47601, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, селище міського типу Козова, вул.Грушевського, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44080090
-
Адреса:
47601, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, селище міського типу Козова, вул.Грушевського, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
208 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стіл учнівський двомісний 1200 на плоскоовальній трубі, 3-6, 4-6, 4-7 ЛДСП; Стілець "Сільвія" або еквівалент; Місце для підготовки дослідів для демонстраційного стола Combi МДФ+HPL; Стіл демонстраційний з МИЙКОЮ Pro МДФ+HPL; Стіл приставний (стіл-помічник) Classic ЛДСП; Модель:Дошка 1П "Стандарт" Навчальна дошка магнітна для крейди 2000х1000 мм АР7198; Стілець шкільний на лижах для 6 ростової групи на круглій трубі HPL АР00424; Стіл учнівський двомісний з полицею УС 21 № 6 ЛДСП АР7198, Стіл письмовий (учителя)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 20:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКозівська
Сума208 200.00 UAH