-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом, а саме: перевезення здобувачів освіти Одеської гімназії № 66 Одеської міської ради до Одеського ліцею № 15 Одеської міської ради, код 60130000-8- Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
Оголошено тендер
983 910.14
UAH
Номер:
bc693b0dca9b4a57b627d99875c59965
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015533-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальна установа "Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Пересипського району м. Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40703235
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Отамана Головатого, буд. 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа "Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Пересипського району м. Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40703235
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Отамана Головатого, буд. 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
983 910.14 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом, а саме: перевезення здобувачів освіти Одеської гімназії № 66 Одеської міської ради до Одеського ліцею № 15 Одеської міської ради, код 60130000-8- Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 20:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписВид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень; Процедура закупівлі – відкриті торги (у порядку, визначеному особливостями постанови КМ України № 1178 від 12.10.2022 року) Категорія замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяПересипський
Сума983 910.14 UAH