-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Похилий підйомник для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (з доставкою, монтажем, установленням, підключенням, пусконалагоджувальними роботами та введенням в експлуатацію)
Оголошено тендер
284 400.00
UAH
Номер:
b3c7987d4c014664bee36ce6683ed4cf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015480-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України
×
-
Код ЄДРПОУ:
09773436
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. М. Грушевського, 30/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України
×
-
Код ЄДРПОУ:
09773436
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. М. Грушевського, 30/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
284 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Похилий підйомник для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення (з доставкою, монтажем, установленням, підключенням, пусконалагоджувальними роботами та введенням в експлуатацію)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 20:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума284 400.00 UAH