• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Капітальний ремонт частини приміщень 4 поверху хірургічного корпусу будівля літера «№61» КНП «ВОКЛ ім. М.І. Пирогова ВОР» для улаштування ВАІТ №2 Клінічного центру Анестезіології та інтенсивної терапії за адресою: Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця, вул. Пирогова, 46 (Коригування 2)» НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи

Оголошено тендер

6 828 122.00 UAH
Номер: bd5fb85dcbe843149cc7c9107a608308
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015495-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. М.І. ПИРОГОВА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 6 828 122.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Капітальний ремонт частини приміщень 4 поверху хірургічного корпусу будівля літера «№61» КНП «ВОКЛ ім. М.І. Пирогова ВОР» для улаштування ВАІТ №2 Клінічного центру Анестезіології та інтенсивної терапії за адресою: Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця, вул. Пирогова, 46 (Коригування 2)» НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Примітки: план закупівлі на 2026-2027рр.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 31.08.2026 20:26

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Капітальний ремонт частини приміщень 4 поверху хірургічного корпусу будівля літера «№61» КНП «ВОКЛ ім. М.І. Пирогова ВОР» для улаштування ВАІТ №2 Клінічного центру Анестезіології та інтенсивної терапії за адресою: Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця, вул. Пирогова, 46 (Коригування 2)» НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 робота
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 828 122.00 UAH