-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації з встановлення системи блискавкозахисту, з встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей)
Оголошено тендер
756 440.00
UAH
Номер:
ba943f114b354bc783fc9e896a9f7817
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015457-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
756 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації з встановлення системи блискавкозахисту, з встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей)
Примітки:
Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації з встановлення системи блискавкозахисту, з встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 20:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації з встановлення системи блискавкозахисту, з встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей
Кількість
24 послуга
Період постачання
до 20.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума756 440.00 UAH