-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Серверна операційна система Microsoft Windows Server 2025 Standard (16-core)
Оголошено тендер
64 604.74
UAH
Номер:
cd17a1be70de4c66b535d3d41348f7d8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015400-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
64 604.74 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Серверна операційна система Microsoft Windows Server 2025 Standard (16-core)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
48620000-0 Операційні системи
Дата опублікування:
31.08.2026 19:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти статутного капіталу Фонду розвитку інновацій
Сума64 604.74 UAH