• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електротехнічне обладнання: запобіжники високовольтні серії ПТ, запобіжники плавкі ПН-2, тримачі запобіжників, автоматичний вимикач, рубильники ножові, корпус металевий щитовий

Оголошено тендер

166 888.33 UAH
Номер: 5a6e38e032024bed81b8448945838352
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015397-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Очікувана вартість: 166 888.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електротехнічне обладнання: запобіжники високовольтні серії ПТ, запобіжники плавкі ПН-2, тримачі запобіжників, автоматичний вимикач, рубильники ножові, корпус металевий щитовий
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування: 31.08.2026 19:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума166 888.33 UAH