• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поховання померлих підопічних геріатричного пансіонату

Оголошено тендер

308 428.40 UAH
Номер: 5fdbc91877284bd1863a26e378559c8d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015322-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад "Дніпропетровський геріатричний пансіонат" Дніпропетровської обласної ради"
Замовник: Комунальний заклад "Дніпропетровський геріатричний пансіонат" Дніпропетровської обласної ради"
Очікувана вартість: 308 428.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поховання померлих підопічних геріатричного пансіонату
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 19:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума308 428.40 UAH