-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель в межах території Солотвинської територіальної громади Тячівського району, Закарпатської області», (код ДК 021:2015 –71340000-3 — Комплексні інженерні послуги)
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
61f6f0e5354c4f689a08d4ab05269e3c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-011042-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44018394
-
Адреса:
90575, Україна, Закарпатська область, смт. Солотвино, вул. Харківська, будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44018394
-
Адреса:
90575, Україна, Закарпатська область, смт. Солотвино, вул. Харківська, будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель в межах території Солотвинської територіальної громади Тячівського району, Закарпатської області», (код ДК 021:2015 –71340000-3 — Комплексні інженерні послуги)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71340000-3 Комплексні інженерні послуги
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
31.08.2026 15:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель в межах території Солотвинської територіальної громади Тячівського району, Закарпатської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7130 - Здійснення заходів із землеустрою
Адміністративно-територіальна класифікаціяСолотвино
Сума300 000.00 UAH