-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації харчування (Кейтерингові послуги) за ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги
Оголошено тендер
137 280.00
UAH
Номер:
4394f3640ae049ed8206c1209f114ac6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015280-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальний заклад освіти "Кульчинська початкова школа №36 Луцької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36704044
-
Адреса:
45241, Україна, Волинська область, Кульчин, вул. Заводська, 36а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад освіти "Кульчинська початкова школа №36 Луцької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36704044
-
Адреса:
45241, Україна, Волинська область, Кульчин, вул. Заводська, 36а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
137 280.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації харчування (Кейтерингові послуги) за ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 19:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кейтерингові послуги для вікової групи від 6 до 10 років
Кількість
1716 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис0611702 – Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛуцька
Сума85 800.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛуцька
Сума51 480.00 UAH