-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інформаційні знаки оплати послуг з передплаченого користування місць для паркування
Оголошено тендер
1 457 440.80
UAH
Номер:
fa62c4169d6e465c8c87afbe3dcee351
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015264-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Київтранспарксервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35210739
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Копилівська, буд. 67, корп.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Київтранспарксервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35210739
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Копилівська, буд. 67, корп.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 457 440.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Інформаційні знаки оплати послуг з передплаченого користування місць для паркування
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
Дата опублікування:
31.08.2026 19:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 457 440.80 UAH