-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Облаштування дахової сонячної електростанції та системи накопичення енергії з монтажем і пусконалагодженням
Оголошено тендер
4 000 000.00
UAH
Номер:
cb991fb9450246a1a6b78dfa6ea9b73b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015213-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ліцей "Самара" Самарівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25537043
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Самар, вул. Шевченка, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей "Самара" Самарівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25537043
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Самар, вул. Шевченка, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Облаштування дахової сонячної електростанції та системи накопичення енергії з монтажем і пусконалагодженням
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
Дата опублікування:
31.08.2026 19:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСамар
Сума200 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1292 - Реалізація заходів за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом державного бюджету)
Адміністративно-територіальна класифікаціяСамар
Сума3 800 000.00 UAH