-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги збирання та вивезення побутових відходів
Оголошено тендер
600 000.00
UAH
Номер:
b9a8e96bf64b48a1960db1594b5b8e8c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015105-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Чудейська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04416683
-
Адреса:
59024, Україна, Чернівецька область, с. Чудей, вул. Карпатська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Чудейська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04416683
-
Адреса:
59024, Україна, Чернівецька область, с. Чудей, вул. Карпатська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги збирання та вивезення побутових відходів
Примітки:
Підстави для здійснення закупівлі. Підпункт 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.Закупівля яка не відбулася ID: UA-2026-08-17-012526-a
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
31.08.2026 19:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6014 - Забезпечення збору та вивезення сміття і відходів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧудейська
Сума600 000.00 UAH