-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ковбаса варена в/ґ, ковбаса варено-копчена
Оголошено тендер
148 860.00
UAH
Номер:
0fbac21eb9d44fdc95fcb4236c357983
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015136-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ ХОРОШЕВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189660
-
Адреса:
62466, Україна, Харківська область, с Хорошеве, вул. Сонячна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ ХОРОШЕВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189660
-
Адреса:
62466, Україна, Харківська область, с Хорошеве, вул. Сонячна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
148 860.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ковбаса варена в/ґ, ковбаса варено-копчена
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 19:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3102 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання, всебічної підтримки, захисту та безпеки осіб, які не можуть вести самостійний спосіб життя через похилий вік, фізичні та розумові вади, психічні захворювання або інші хвороби
Адміністративно-територіальна класифікаціяХорошеве
Сума148 860.00 UAH