-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування учнів Пилиповицького ліцею Звягельської міської ради
Оголошено тендер
779 437.40
UAH
Номер:
709b604dc8e4489c9a829fc02d9ace83
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015132-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ПИЛИПОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
06669856
-
Адреса:
11760, Україна, Житомирська область, с. Пилиповичі, вулиця ШКІЛЬНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПИЛИПОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
06669856
-
Адреса:
11760, Україна, Житомирська область, с. Пилиповичі, вулиця ШКІЛЬНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
779 437.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації шкільного харчування учнів Пилиповицького ліцею Звягельської міської ради
Примітки:
Згідно п.п. «г»п.п. 197.1.7 п.197.1 ст.197 розд.V Податкового кодексу України операції з постачання послуг з харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах та громадян у закладах охорони здоров’я звільняються від оподаткування ПДВ. Порядок надання таких послуг затверджується Кабінетом Міністрів України
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 19:06
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Підстава для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей — підпункт 6 пункту 13 Особливостей, а саме: «відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими Особливостями, у тому числі за лотом
-
Дата публікації:
31.08.2026 19:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяПилиповичі
Сума599 557.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПилиповичі
Сума179 880.40 UAH