-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту верстату для відцентрованої заливки МОП
Оголошено тендер
198 000.00
UAH
Номер:
b6a875a1e0144964973e300b08468aed
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015129-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45865759
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вулиця Лисенка, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45865759
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вулиця Лисенка, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
198 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту верстату для відцентрованої заливки МОП
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування:
31.08.2026 19:06
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля проводиться для забезпечення потреб Філії "Локомотивна компанія"
-
Дата публікації:
31.08.2026 19:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума198 000.00 UAH